Dobre wieści ze Słowacji c.d.

Pierwszy mecz turnieju zakończyliśmy okazałym zwycięstwem 7-1 z drużyną z Macedonii (Wojciechowskix3, Fedejkox2, Burdzy, Pawłowski).

Jutro pierwsze spotkanie rozgrywamy o godz.08.00 rano , kolejne o 12.00 , póżniej jedziemy do aguaparku i pozwiedzać miasto , jeżeli pogoda dopisze (w piątek padało cały czas).Miejmy nadzieję , że chłopcy podtrzymają dobrą passę w jutrzejszych meczach.

Sobotni dzień rozpoczęliśmy bardzo fajnie wygrywając z bardzo wymagającym przeciwnikiem , gospodarzami turnieju Tatranem Presov 1-0 po bramce Igora Fedejko (chłopcy pokazali charakter w tym meczu).Teraz czas na odpoczynek i regenerację w hotelu i przygotowujemy się do kolejnego spotkania o godz.12.00 .W Presovie prawdziwa zima!!!